به وبسایت گارانتی رویال پردازش خوش آمدید

گارانتی رویال پردازش، نشان تجاری شرکت پردازش هوشمند برداشت از دور است که دارای مجوز واردات و خدمات پس از فروش از نهادهای مربوطه است.

۱۴ سال تجربه

آغاز فعالیت ما در سال ۱۳۸۶ و همزما با توسعه خدمات سخت افزاری و شبکه بوده است و پس از آن با تمرکز در حوزه موبایل و تبلت فعالیت خود را ادامه دادیم.به دهکده وردپرس خوش آمدید. این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم از این متن های آزمایشی استفاده میکنیم. دهکده وردپرس با بکارگیری نیروی متخصص همواره تلاش میکند تا با ارائه مشاوره و پشتیبانی مناسب به کاربران، آنها را در مسیر طراحی سایت همیاری کند. امیدواریم بتوانیم در این مسیر پشتیبان خوبی برای شما باشیم.

تعمیرات عالی

عمیر تخصصی با بیش از ۱۲ سال تجربه تعمیرات روی محصولات اپل و سامسونگ ،تلفن همراه ،تبلت،کامپیوتر و ....

اعتبار نامه ها و مجوز ها

دارای مجوز واردات و خدمات پس از فروش از سازمان حمایت و مصرف کننده ( وزارت صمت) دارای مجوز خدمات تعمیرات از اتحادیه دستگاه های مخابراتی و ارتباطی بشماره ۰۴۶۶۹۸۶۰۲۰

تکنسین های تایید شده

شرکت پردازش هوشمند با بکارگیری نیروی متخصص همواره تلاش میکند تا با ارائه مشاوره و پشتیبانی مناسب به مشتریان، آنها را در مسیر خدمات هر چه بهتر همیاری کند. امیدواریم بتوانیم در این مسیر همراه خوبی برای شما باشیم.

تعرفه خدمات مصوب شرکت پردازش هوشمند